Umělecká kovárna

V kovářské dílně zpracováváme železo také tradičními postupy. Tvoříme jak malé dárkové předměty, tak repliky historických železných výrobků, dekorativní předměty a různé designové prvky do moderních i starožitných interiérů.

Požádejte o nezávaznou nabídku

Ze železa a oceli vyrobíme prakticky cokoliv co potřebujete, zavolejte nám, nebo napište, do druhého dne pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci a termín dodání.

Kovárna a zážitky

Na naši práci se můžete také přijít podívat. V dílně vám předvedeme kování  dekoračního předmětu a práci mistra kováře si budete moct také vyzkoušet.

Exkurze do kovárny je zajímavý zážitek i pro rodiny s dětmi. Vaše dítě si nejenom vyzkouší jak zajímavé je staré řemeslo, ale vykovaný výrobek si můžete odnést.

Vyzkoušejte si umělecké kování

Kování nože – 3 500 Kč

Vyzkoušejte si vlastnoruční ukování nože pod dohledem a s dopomocí mistra kováře. Kurz kování nože je možné uskutečnit po předchozí domluvě a naplnění kapacity. Kurz trvá cca 4 hodiny. (Cena kurzu pro jednu osobu)

Kování růže  – 1799 Kč
(cena exkurze pro jednu dospělou osobu)

Exkurze trvá zhruba hodinu. Čeká vás krátká prohlídka dílny a přednáška o kování. Druhou část návštěvy vám kovářský mistr pomůže s výrobou železné růže a nakonec si pod jeho vedením vyzkoušíte ukovat třeba hřebík. V ceně zážitku je jedna růže.

Kování otvíráku  – 1499 Kč
(cena exkurze pro jednu dospělou osobu)

Exkurze trvá zhruba hodinu. Čeká vás krátká prohlídka dílny a přednáška o kování. Druhou část návštěvy vám kovářský mistr pomůže s výrobou otvíráku a nakonec si pod jeho vedením vyzkoušíte ukovat třeba hřebík. V ceně zážitku je jeden Vámi ukovaný otvírák.

Dodatečné vstupné:
Další dospělý – 399 Kč
Dítě do 14 let – 199 Kč
Dítě do 6 let zdarma

Prodej kovářských výrobků

Při návšěve kovárny si můžete zakoupit naše další výrobky. Ty nabízíme také v internetovém obchodě.