Kovovýroba

Dle Vašich požadavků a nákresů zpracováváme veškeré kovové výrobky. Vyrábíme ploty, vrata, kovové dveře, mříže. Do moderních i rustikálních interiérů vyrábíme krbové mříže, rošty, různé železné doplňky a zařízení.

Zakázková kovovýroba Praha

Vzhledem k umístění provozovny pracujeme zejména pro zákazníky z Prahy a Středočeského kraje. Kovové výrobky vyrobíme a dovezeme až k vám a v případě potřeby je nainstalujeme.

Kvalita práce

Máme zkušenosti se zpracováním všech druhů kovových materiálů. Při realizaci zakázky si dáváme záležet na provedení detailů tak, aby celkové dílo plnilo svůj účel a mělo vysokou esteticku hodnotu.

Reference

Dobrý den pane Hanuši,

chci Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za odvedenou práci. Velmi mě překvapila kvalita práce a příznivá cena. Ale hlavně jsem byl jako příslušník starší generace mile překvapen Vaším přístupem ke klientovi a v neposlední řadě Vaší profesionalitou a fortelem. To je něco, co se dneska už tak často (zvláště u mladých lidí) nevidí. Přeji Pražské kovárně mnoho dalších spokojených klientů a mohu Vás vřele doporučit ostatním zákazníkům!

Ještě jednou děkuji a zdravím Tomáš Liška, Praha 9


Pražskou kovárnu jsem vybrala nejen kvůli příjemné ceně, ale i na základě velmi vstřícného a profesionálního jednání. Pan Hanuš, se kterým jsem jednala, je velice ochotný a příjemný, dokázal mi poradit s technickým řešením i příslušnými technickými normami a parametry. Na základě poptávky s přiloženou fotodokumentací mi zaslal předběžnou kalkulaci, která se po prohlídce a zaměření na místě téměř nezměnila (lišila se řádově o desetikoruny).

V Pražské kovárně se přizpůsobili mým časovým možnostem i průběhu celkové rekonstrukce terasy. Před zinkováním a barvením zábradlí byla provedena předběžná zkoušková montáž. Už v průběhu práce jsem tedy měla možnost shlédnout, jak bude výsledek vypadat. Termín dokončení dodržen, celkově bylo zábradlí vyrobeno rychle. Výsledné dílo je dokonalé a bez chybičky, přesně odpovídá původnímu zábradlí, jehož kopii jsem chtěla vyrobit.

Skutečně velmi kvalitně odvedená práce. Moc děkuji. Již jsme domluveni na další drobnější práci. Přeji Pražské kovárně mnoho dalších stejně spokojených zákazníků.

Eliška Dvořáková, Praha 4